K2 TV+

Předplaťte si službu K2 TV+ a mějte přístup ke všem vzdělávacím kurzům v rámci K2 akademie kdykoliv a odkudkoliv. Naši lektoři pro vás nahráli online verze těch nejžádanějších školení, která pro vás pořádáme. V průběhu roku navíc budeme přidávat další. Přístup k nim samozřejmě máte v rámci svého předplatného zcela zdarma.

 

 

Bez registraceK2 TV+
Online webináře
K2 účetní semináře
K2 idea factory
Podcasty a rozhovory
Archiv webinářů
K2 kurzy
CenaZdarma
25 000,- 1 měsíc
60 000,- 12 měsíců

Objednávkový formulář

Předplaťte si přístup ke K2 TV+ pro celou vaši firmu. V rámci K2 TV+ máte přístup ke všem kurzům v rámci K2 akademie, které jsou na portále k dispozici. Přístup platí pro všechny uživatele přihlášené pod vaší firmou (tj. pod stejným IČO).

Objednávkový formulář

K2 akademie

Naučte se využívat svůj Informační systém K2 na maximum. Lektoři našich K2 školení pro vás připravili sérii online vzdělávacích kurzů. Nastoupil k vám nový zaměstnanec? Potřebujete si osvěžit, jak se píší skripty v K2? Nově už nemusíte čekat na konkrétní termín školení, o které byste měli zájem.

Místo toho si můžete kurz jednoduše pustit kdykoliv přímo ve vaší kanceláři. Kurzy jsou rozděleny na jednotlivé kapitoly pro jednodušší orientaci. Součástí služby jsou také kompletní školicí materiály, které využíváme i v rámci K2 školení, a možnost pokládání dotazů lektorům přímo u jednotlivých videí.

K2 akademie
Aktuálně dostupné kurzy

Aktuálně dostupné kurzy

 • Základní školení uživatele K2
 • K2 skript
 • Návrhář formulářů
 • Vedení majetku
 • Roční účetní závěrka
 • Základy financí a účetnictví
 • Mzdy I
 • Basic course
 • Ekonomika II
 • Ekonomika III

Máte jakékoliv otázky?

Neváhejte se na nás obrátit!

Hanka Přádková
Telefon: 595 135 121
Martina Krpcová
Telefon: 595 135 122
Máte jakékoliv otázky?

Podmínky použití

Webová služba nazvaná K2TV/K2TV+ společnosti K2 atmitec s.r.o., která svým obsahem představuje poskytování multimediálního obsahu koncovému uživateli souvisejícího s užíváním Informačního systému K2 je poskytována „tak jak je a kde je“. K2 atmitec s.r.o. odmítá všechny záruky jakéhokoliv druhu, ať již výslovné nebo předpokládané, včetně, ale bez omezení na předpokládané záruky vhodnosti multimediálního obsahu ke konkrétnímu účelu. K2 atmitec s.r.o. nezaručuje, že webová služba vyhoví požadavkům jejího uživatele a že bude provozována nepřetržitě a bezchybně.

Uživatel webové služby K2TV/K2TV+ nesmí zejména:

 • poskytovat, reprodukovat, stahovat, distribuovat, přenášet, vysílat, zobrazovat, prodávat, licencovat, měnit, upravovat nebo jinak používat jakoukoli část multimediálního obsahu vyjma případů, (a) kdy to K2 atmitec s.r.o. výslovně umožňuje; (b) kdy byl udělen předchozí písemný souhlas od K2 atmitec s.r.o. a také případného nositele práv; nebo (c) kdy to dovoluje příslušná právní úprava;
 • obcházet, vyřazovat z provozu, zneužívat ani jinak zasahovat do multimediálního obsahu (ani se o to snažit), a to včetně jejích bezpečnostních prvků a prvků, které (a) znemožňují nebo omezují kopírování či jiné použití multimediálního obsahu nebo (b) omezují používání multimediálního obsahu;
 • přistupovat k multimediálního obsahu prostřednictvím automatizovaných prostředků (robotů, botnetů nebo scraperů), kromě veřejných vyhledávačů.

Poskytnutí multimediálního obsahu webové služby K2TV/K2TV+ neposkytuje jejímu uživateli žádnou licenci k užívání jejího obsahu jinak, než přehráním multimediálního obsahu v příslušném podporovaném prohlížeči (např. Chrome, Edge) na koncové stanici uživatele této služby. Dále není koncový uživatel jakýmkoliv způsobem oprávněn využívat patenty, ochranné známky, ani jiné užití duševního vlastnictví, které se může vyskytovat jako součást zobrazovaného multimediálního obsahu webové služby K2TV / K2TV+.

Přístupem k webové službě K2TV/K2TV+ tj. jakýmkoli jejím užitím vyslovuje její uživatel souhlas s těmito podmínkami.

Někde nastala chyba. Zkuste to prosím později.