24. 07. 2023

Rozhovor s Martinem Pavlišem (Mias)


Video: 17:44

Rozhovor s Martinem Pavlišem (Mias)

Podcast

Autor: Martin Pavliš
Datum nahrání: 24. 07. 2023

Podnikatelská cesta plná změn a úspěchů: Příběh známého podnikatele ze společnosti Mias OC.Podcast je zaměřený na inspirativní podnikatelský příběh Martina Pavliše - majitele společnosti Mias OC, která patří k předním českým výrobcům nábytku."Serióznost, spolehlivost a kvalita" - jsou základními hodnotami, kterými se Martin a jeho společnost Mias OC řídí od samého začátku. Za více než 30 let zkušeností si Martin ve firmě prošel mnohými výzvami. Zažil změnu vlastníků, investorů a krizové období v letech 2009 a 2010, kdy jeho firma byla odkoupena českým managementem. Cesta k úspěchu byla dlouhá, ale dnes je Martin jediným majitelem společnosti. V rozhovoru vám odhalí tajemství úspěchu v podnikání a prozradí, v čem je jednodušší vést firmu sám a co je naopak složitější. Také poodhalí konkurenční výhody, díky kterým se Mias OC vypracovala na špičku trhu s nábytkem. Vše se dozvíte v našem podcastu.

Podmínky použití

Webová služba nazvaná K2TV/K2TV+ společnosti K2 atmitec s.r.o., která svým obsahem představuje poskytování multimediálního obsahu koncovému uživateli souvisejícího s užíváním Informačního systému K2 je poskytována „tak jak je a kde je“. K2 atmitec s.r.o. odmítá všechny záruky jakéhokoliv druhu, ať již výslovné nebo předpokládané, včetně, ale bez omezení na předpokládané záruky vhodnosti multimediálního obsahu ke konkrétnímu účelu. K2 atmitec s.r.o. nezaručuje, že webová služba vyhoví požadavkům jejího uživatele a že bude provozována nepřetržitě a bezchybně.

Uživatel webové služby K2TV/K2TV+ nesmí zejména:

  • poskytovat, reprodukovat, stahovat, distribuovat, přenášet, vysílat, zobrazovat, prodávat, licencovat, měnit, upravovat nebo jinak používat jakoukoli část multimediálního obsahu vyjma případů, (a) kdy to K2 atmitec s.r.o. výslovně umožňuje; (b) kdy byl udělen předchozí písemný souhlas od K2 atmitec s.r.o. a také případného nositele práv; nebo (c) kdy to dovoluje příslušná právní úprava;
  • obcházet, vyřazovat z provozu, zneužívat ani jinak zasahovat do multimediálního obsahu (ani se o to snažit), a to včetně jejích bezpečnostních prvků a prvků, které (a) znemožňují nebo omezují kopírování či jiné použití multimediálního obsahu nebo (b) omezují používání multimediálního obsahu;
  • přistupovat k multimediálního obsahu prostřednictvím automatizovaných prostředků (robotů, botnetů nebo scraperů), kromě veřejných vyhledávačů.

Poskytnutí multimediálního obsahu webové služby K2TV/K2TV+ neposkytuje jejímu uživateli žádnou licenci k užívání jejího obsahu jinak, než přehráním multimediálního obsahu v příslušném podporovaném prohlížeči (např. Chrome, Edge) na koncové stanici uživatele této služby. Dále není koncový uživatel jakýmkoliv způsobem oprávněn využívat patenty, ochranné známky, ani jiné užití duševního vlastnictví, které se může vyskytovat jako součást zobrazovaného multimediálního obsahu webové služby K2TV / K2TV+.

Přístupem k webové službě K2TV/K2TV+ tj. jakýmkoli jejím užitím vyslovuje její uživatel souhlas s těmito podmínkami.

Někde nastala chyba. Zkuste to prosím později.