Datum nahrání: 23. 12. 2021

Návrhář formulářů

Další video začne za 0s...

zrušit

Lektor: Petr Bunček
Datum nahrání: 23. 12. 2021

Návrhář formulářů

Kurz

Verze K2 ori

 Školení pro správce, v rámci kterého se seznámíte se základním nástrojem pro úpravy nového uživatelského rozhraní K2.

Nejprve se dozvíte, jak v Informačním systému K2 správně nastavit a využívat nové uživatelské rozhraní. Dozvíte se, jaká je základní struktura univerzálních formulářů a jaké prvky obsahují.
Dále se naučíte používat návrhář těchto formulářů. Dozvíte se, jaké jsou základní principy práce s návrhářem, a naučíte se vytvářet vlastní modifikace formulářů.

 

Obsah kurzu naleznete zde: Návrhář fomulářů

Rostislav Kuřítka 26.01.2024

Dobrý den,kolik by stál kurz navrhar-formularu-uvod-do-kurzu?DěkujiRostislav Kuřítka

K2 TV 26.01.2024

Dobrý den, ceník služby K2 Akademie naleznete zde: https://tv.k2.cz/k2-tv-plus

Playlist36 videí

Zobrazit víceZobrazit méně

Podmínky použití

Webová služba nazvaná K2TV/K2TV+ společnosti K2 atmitec s.r.o., která svým obsahem představuje poskytování multimediálního obsahu koncovému uživateli souvisejícího s užíváním Informačního systému K2 je poskytována „tak jak je a kde je“. K2 atmitec s.r.o. odmítá všechny záruky jakéhokoliv druhu, ať již výslovné nebo předpokládané, včetně, ale bez omezení na předpokládané záruky vhodnosti multimediálního obsahu ke konkrétnímu účelu. K2 atmitec s.r.o. nezaručuje, že webová služba vyhoví požadavkům jejího uživatele a že bude provozována nepřetržitě a bezchybně.

Uživatel webové služby K2TV/K2TV+ nesmí zejména:

  • poskytovat, reprodukovat, stahovat, distribuovat, přenášet, vysílat, zobrazovat, prodávat, licencovat, měnit, upravovat nebo jinak používat jakoukoli část multimediálního obsahu vyjma případů, (a) kdy to K2 atmitec s.r.o. výslovně umožňuje; (b) kdy byl udělen předchozí písemný souhlas od K2 atmitec s.r.o. a také případného nositele práv; nebo (c) kdy to dovoluje příslušná právní úprava;
  • obcházet, vyřazovat z provozu, zneužívat ani jinak zasahovat do multimediálního obsahu (ani se o to snažit), a to včetně jejích bezpečnostních prvků a prvků, které (a) znemožňují nebo omezují kopírování či jiné použití multimediálního obsahu nebo (b) omezují používání multimediálního obsahu;
  • přistupovat k multimediálního obsahu prostřednictvím automatizovaných prostředků (robotů, botnetů nebo scraperů), kromě veřejných vyhledávačů.

Poskytnutí multimediálního obsahu webové služby K2TV/K2TV+ neposkytuje jejímu uživateli žádnou licenci k užívání jejího obsahu jinak, než přehráním multimediálního obsahu v příslušném podporovaném prohlížeči (např. Chrome, Edge) na koncové stanici uživatele této služby. Dále není koncový uživatel jakýmkoliv způsobem oprávněn využívat patenty, ochranné známky, ani jiné užití duševního vlastnictví, které se může vyskytovat jako součást zobrazovaného multimediálního obsahu webové služby K2TV / K2TV+.

Přístupem k webové službě K2TV/K2TV+ tj. jakýmkoli jejím užitím vyslovuje její uživatel souhlas s těmito podmínkami.

Někde nastala chyba. Zkuste to prosím později.