31. 05. 2024

Rozhovor s Liborem Novotným (T-LED)


Video: 18:57

Rozhovor s Liborem Novotným (T-LED)

Podcast

Autor: Libor Novotný
Datum nahrání: 31. 05. 2024

Vizuálně je to bezpochyby jeden z našich nejhezčích K2 STATUS podcastů. Libor Novotný ze společnosti T-LED nás totiž nepřivítal v „umělohmotné“ kanceláři, ale v prostorách, které tak trochu dělají tuto firmu tak úspěšnou. Přímo ve skladech.Právě skladové zásoby a rychlost expedice totiž patří mezi hlavní trumfy značky, která vznikla v roce 2009, kdy vsadila na rychle se rozvíjející segment úsporných LED svítidel. Od té doby se stihla čtyřikrát přestěhovat do větších a větších prostor. Díky síle vlastního skladu ji nakopl covid i surovinová krize.Ale povídání s Liborem Novotným nebylo zdaleka jen o byznysové stránce věci, nebo praktických návodech, jak uspět v rámci segmentu, v zákaznické péči nebo rychle se měnící e-commerce. Bylo i o tom, jaké to je, když vás táta v prváku na výšce vtáhne do podnikání. A vy se z nádeníka a pomocné síly na kamenné prodejně stanete během patnácti let úspěšným jednatelem firmy.Libora Novotného to nezměnilo; a neprší mu do nosu. Je to sympaťák a úplně obyčejný chlap. Ostatně, posuďte sami.

Podmínky použití

Webová služba nazvaná K2TV/K2TV+ společnosti K2 atmitec s.r.o., která svým obsahem představuje poskytování multimediálního obsahu koncovému uživateli souvisejícího s užíváním Informačního systému K2 je poskytována „tak jak je a kde je“. K2 atmitec s.r.o. odmítá všechny záruky jakéhokoliv druhu, ať již výslovné nebo předpokládané, včetně, ale bez omezení na předpokládané záruky vhodnosti multimediálního obsahu ke konkrétnímu účelu. K2 atmitec s.r.o. nezaručuje, že webová služba vyhoví požadavkům jejího uživatele a že bude provozována nepřetržitě a bezchybně.

Uživatel webové služby K2TV/K2TV+ nesmí zejména:

  • poskytovat, reprodukovat, stahovat, distribuovat, přenášet, vysílat, zobrazovat, prodávat, licencovat, měnit, upravovat nebo jinak používat jakoukoli část multimediálního obsahu vyjma případů, (a) kdy to K2 atmitec s.r.o. výslovně umožňuje; (b) kdy byl udělen předchozí písemný souhlas od K2 atmitec s.r.o. a také případného nositele práv; nebo (c) kdy to dovoluje příslušná právní úprava;
  • obcházet, vyřazovat z provozu, zneužívat ani jinak zasahovat do multimediálního obsahu (ani se o to snažit), a to včetně jejích bezpečnostních prvků a prvků, které (a) znemožňují nebo omezují kopírování či jiné použití multimediálního obsahu nebo (b) omezují používání multimediálního obsahu;
  • přistupovat k multimediálního obsahu prostřednictvím automatizovaných prostředků (robotů, botnetů nebo scraperů), kromě veřejných vyhledávačů.

Poskytnutí multimediálního obsahu webové služby K2TV/K2TV+ neposkytuje jejímu uživateli žádnou licenci k užívání jejího obsahu jinak, než přehráním multimediálního obsahu v příslušném podporovaném prohlížeči (např. Chrome, Edge) na koncové stanici uživatele této služby. Dále není koncový uživatel jakýmkoliv způsobem oprávněn využívat patenty, ochranné známky, ani jiné užití duševního vlastnictví, které se může vyskytovat jako součást zobrazovaného multimediálního obsahu webové služby K2TV / K2TV+.

Přístupem k webové službě K2TV/K2TV+ tj. jakýmkoli jejím užitím vyslovuje její uživatel souhlas s těmito podmínkami.

Někde nastala chyba. Zkuste to prosím později.